canvas menu
×
hazır yemek arama yap
Ara

Hakkımızda

Sıkça Sorulan Sorular

Her ürünün üzerinde bulunan tarihe göre Dream Food yemekleri buzdolabında (4-6 °C) 10 ile 25 gün taze kalır ve dondurucunuzda (-18 °C) aylarca (6 ay) dayanabilir. Donuyorsa, etiketteki ısıtma önerilerini izlemenizi tavsiye ederiz.


Kesinlikle geleneksel bir fırın veya mikrodalga fırında ısıtabilirsiniz. Mikrodalga fırında optimal bir ısıtma sağlanacağından tavsiye edilmektedir. Ürün incele sayfasından kullanım talimatlarını takip ederek veya satın aldığınız ürünün etiket bilgilerinde bulunan ısıtma önerilerini inceleyip, kolaylıkla en iyi nasıl ısıtacağınızı öğrenebilirsiniz.

Şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz 5 ürünümüz var.  Şeflerimiz ve uzmanlarımız çizgimizi genişletmek için daha leziz tarifler geliştirmek adına sıkı çalışıyorlar. Göz önünde bulundurmamızı istediğiniz favori bir yemeğiniz varsa, lütfen iletişim formumuzu kullanarak ya da Facebook, Twitter, Instagram sayfalarımız aracılığıyla bize bildirin.

Kimyasallara veya koruyuculara ihtiyaç duymadan yiyeceklerimizi taze tutmak için mevcut en iyi ambalajı aradık. Vakumla kapatılmış paketimiz tazeliğe hapsolur ve mükemmel bir ısıtma sağlar. İçerideki nem, Isıtıldığında filmin genişlemesine neden olur. Bu buhar destekli ısıtma, nem kaybı olmadan eşit sıcaklıklar sağlar. Plastik tabak polipropilenden yapılmıştır (5). Yüksek erime noktası nedeniyle genellikle gıda kaplarında kullanılır. BPA içermez.